Валентин і Олена: ранок молодят. Атлант розправив плечі

Ранок молодят — це самий початок весільного дня. Не завжди йому приділяють достатньої уваги, так в цей святковий день, зазвичай, багато клопоту і справ, які треба залагодити. Але я хочу показати, яким може бути ранок молодих, якщо все правильно організувати, обговорити і підготувати.

Це ранок найважливішого дня Валентина і Олени. Валентин вирішив провести ранок без поспіху, тому займався речами, які зможуть здивувати або відкрити його з іншого боку. Крім «суворих чоловічих справ» перед ним стояло важливе завдання — запросити Кохання на їхнє свято. Вийшло дуже «кіношно». А Валентин дуже любить кіно!

Але, основний час, звичайно, йде на збори нареченого. Треба одягнутися, не забути про всі деталі весільного образу, щоб виглядати бездоганно. Якщо робити це під улюблену музику, тоді вийде особливо добре.

*Грає музика з Джеймс Бонда*

А нам пора вирушати на ранок нареченої, в KADORR Hotel Resort & Spa до Олени. Так, в весільний день нареченій приділяється набагато більше часу та уваги, ніж нареченому. Що там відбувається? Щось казкове. Квіти, прикраси, макіяж, зачіска, весільна сукня, ранкова кава з подружками… Все це відбувається з чарівним настроєм, тому що свято вже починається!

Дуже важливо, щоб наречену в день весілля оточували  найрідніші та найближчі люди. Але цього не достатньо, бо без професіоналів з весільної сфери складно зробити все ідеально. Тому і до вибору людей, які допомагають створити і прикрасити весілля слід ставитись серйозно. В атмосфері дружби і бажанні зробити спільну справу максимально добре і відбувається диво, про яке пам’ятатимуть молодята і гості.

Завершується ранок молодих зустріччю нареченого і нареченої. Це один з найбільш ніжних моментів весільного дня. Наречений вперше бачить свою майбутню дружину в весільній сукні. Це насправді дуже трепетний момент, тому важливо, щоб цю подію було зафіксовано на пам’ять. Пізніше, під час перегляду цих фотографій, подружжя отримає можливість знову зануритися в ті емоції і ніби знову пережити ті хвилюючі хвилини.

Старт є! На цьому ранок молодих плавно перетікає в весільний день і в сімейне життя. (Скоро фото з’являться на сайті).
Сподіваюся, ви перейнялися атмосферою свята. Якщо хочете дізнатися, які важливі питання треба вирішити, щоб ранок молодих пройшло ідеально, можете звертатися до мене, з радістю допоможу і буду фотографом вашого особливого дня.