Фотосесія на світанку біля Villa Otrada в Одесі

Якщо ви були влітку в Одесі і не зустріли світанок на морі — ви багато чого втратили. Ранкова природа завжди дарує чарівні емоції і залишає найкращі враження. А щоб такий незвичайний ранок залишився не тільки в ваших спогадах, краще зробити фотосесію на море. Відкрию секрет, заради такої фотосесії багато хто спеціально приїжджає до Одеси.

У фотосесії на світанку є кілька дуже важливих переваг.

  • Вранці на пляжі майже немає людей (чи зовсім нема). 
  • Ранкові кольори гарно і натурально виглядають на фото.
  • Ніжні промені сонця не сліплять вас і не заважають фотографу працювати.
  • Світанок — це дуже красиве природне явище, яке гармонійно доповнить ваш образ.
  • Для вас це незвичайний досвід і привід провести день по-новому.

Як зустріли ранок на морі Юля, Артем и малий Даня,  можна подивитись нижче.

Вранці на морі завжди є чим зайнятися. Можна спостерігати за чайками, за хвилями, за сонцем, ніжитися в перших променях сонця, радіти новому дню. Саме такі моменти допомагають відчути життя, отримати задоволення, провести час по-особливому. Для кого-то це просто пригода, а для кого-то сміливий подвиг — в будь-якому випадку, зустріти сонце на пляжі — це відмінна ідея. Головне, покличте фотографа 🙂

Особливо до душі світанок на морі доведеться дітям. Можна взяти з собою кілька улюблених іграшок, підготувати реквізит на морську тематику (мушлі, зірки, сітки, кораблики) — і дитині буде чим зайнятися на морі, поки батьки відпочивають. Дані сподобався звук в мушлі, який він почув вперше. Такою радісною знахідкою він поспішив поділитися з мамою і татом.

В Одесі багато добрих пляжів, але не всі вони підходять для красивої і, головне, різноманітної фотосесії. Деякі пляжі заставлені шезлонгами, кудись важко добиратися, на деяких немає що знімати.

Прикладом гарною локації для ранкової фотосесії є пляж біля Villa Otrada. Місцевість там змінюється майже кожен рік, але візитною карткою цього пляжу (або навіть всієї Одеси) є великі жовті скелі. Їх колір особливо прекрасний на світанку. Якщо плануєте пофотографуватися на їх фоні, то краще зробити це не пізніше години після сходу сонця.

Це була хороша ранкова прогулянка в кінці літа 2019 року. Якщо хочете організувати щось подібне, звертайтеся до мене, допоможу.