Артем і Олена: весільна фотосесія в виноградному полі

При підготовці до весілля ми завжди з молодою парою обговорюємо декілька різних локацій. Це необхідно для того, щоб кожне весілля робити особливим і таким, щоб сподобалося молодим. Вибір локацій для фотосесії — важливе питання, яке багато в чому і впливає на загальне враження від весільного дня. Тому бажано відвідати незвичайні і красиві місця.

Ідея може звучати досить просто: «хочемо фотосесію в виноградному полі». Не проблема. Вибираємо ідеальний час — звичайно ж, на заході сонця, а інший час плануємо так, щоб в кінці дня реалізувати головну ідею. А спочатку — в парк, щоб трохи відпочити в тіні дерев і погуляти на природі.

Вважаю, що весільна фотосесія на природі — найкрасивіший варіант. Готель, церемонія, ресторан — це, звичайно, обов’язкові моменти весілля, але без природного світла день у парку складно уявити весілля. Тому що природа — надихає і розслабляє, а це дуже важливо в весільний день. Бачити гарне в природі ми вчимося з дитинства, а для фотографа це обов’язковий навик.

Ще один приємний момент від зйомки в парку — молодята зосереджені один на одному і мають можливість насолодитися красою. Тому фотокартки виходять такі легкі, ніжні і з любов’ю. Ідеальний час для зйомки красивих портретиків і весільних деталей. І для генеральної репетиції весільного танцю.

Після цього була церемонія, гості, ресторан, танці, пісні. Зробивши паузу в усьому цьому святі, ми з Артемом і Оленою поїхали на захід сонця в виноградне поле. Ідеальна погода, серпневий вечір, красивий вид, закохані молодята. Зйомка тривала майже 30 хвилин, і деякі гості навіть не помітили нашої відсутності. А потім, напевно, дивувалися, коли це ми встигли отримати такі красиві фотографії. Це ще один незвичайний ефект від незвичайної ідеї — здивування.

Дивно, чому не всі готові наважитися зробити щось незвичайне? =)

Весілля в Одесі, весільна фотосесія Одеса, скільки коштує свадьбав Одесі, як знайти фотографа на весілля